Akademi Global ile Yurt Dışı Eğitime Yepyeni Bir Vizyon

MBA İspanya, MBA Rusya, MBA Ukrayna, MBA Çin, İngilizce İşletme Yüksek Lisans Eğitimleri

Yüksek Öğretim genç insanlarımızı hayata hazırlayan teorik ve pratik becerilerin verildiği çok değerli bir yaşam dönemine karşılık gelir. Ergen bir delikanlı profilinden önce genç yetişkinliğe ardından yetişkin bir birey olma yolculuğunda önemli bir gelişim sürecidir.

Bu çok değerli dönemde alınacak eğitim ve vizyon insan yaşamının tamamında ona rehberlik eder. Dolayısı ile ciddiye alınarak en etkili ve verimli bir şekilde değerlendirilmesi gereklidir.

Akademi Global Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Ülke insanımızın Dünya Vatandaşı olarak engin bir vizyonla kendini hayata hazırlaması için harika Yurt Dışı Eğitim Paketleri hazırlamıştır.

MBA İspanya, MBA Rusya, MBA Ukrayna, MBA Çin programları ile donanımlı Dış Ticaret Uzmanları ve 2 Yabancı Dili Ana dili Kadar iyi Konuşabilen Donanımlı Profesyonel Yöneticiler Yetiştirmeyi Hedeflemiştir.

MBA İspanya: İngilizce İşletme Yüksek Lisans + İspanyolca Kursu + Dış Ticaret Bağlantıları

MBA Rusya: İngilizce İşletme Yüksek Lisans + Rusça Kursu + Dış Ticaret Bağlantıları

MBA Ukrayna: İngilizce İşletme Yüksek Lisans + Rusça Kursu + Dış Ticaret Bağlantıları

MBA Çin: İngilizce İşletme Yüksek Lisans + Çince Kursu + Dış Ticaret Bağlantıları

Yine Akademi Global Yabancı Dil Kursları ile Dil Eğitimini Farklı Kampüslerde Profesyonel Şekilde Sağlamaktadır.

IELTS, Toefl-ibt gibi Dil Sınavlarına hazırlık kursları insanlarımızın hem Akademi hem de İş Dünyasında harika fırsatlara hazırlanmasına yardımcı olmaktadır.

Akademik İngilizce Yeterlilik Kursu İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini profesyonel seviyelere yükseltmek için çok büyük önem arz eder.

Akademi Global Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri Danışmanlığı www.akademiglobal.com adresinde insanımıza konu hakkında detaylı bilgi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
× Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?